واقعیت افزوده رستوران

 واقعیت افزوده رستوران با هوشمند سازی

در واقع واقعیت افزوده  رستوران یک ابزار هوشمند برای ارتباط با مشتری برقرار می کند. برای همیشه به روز بودن و ارائه خدمات بهتر شما باید با جامعه مدرن روز به پیش بروید و اطلاعات جدید را در مورد آن به دست بیاورید.

شاید شما بخواهید که بدانید چه طور میشود یک رستوران هوشمند داشت و از خدمات آن استفاده برد.

گروه کوشا فناوران بوژان سانا با برند آیفور با تکیه بر خلاقیت نخبه های آی تی سعی بر هوشمند سازی بر پایه واقعیت افزوده را داشته تا بتوان با این فناوری به فروش بیشتر و ارتباط هوشمند با مشتری دست پیدا کند.

واقعیت افزوده برای رستوران

واقعیت افزوده یا Augmented Reality در معنا به روشهایی گفته میشود که به واقعیت، امکانات و ویژگی های بیشتری اضافه می کند.و باعث درک و سرعت عمل بیشتری می شود.عملا پل ارتباطی بین دنیای واقعی و دنیای مجازی بوجود می آورد.

این فناوری در دنیای امروز هر غیر ممکنی را ممکن می سازد و کاربردهای این تکنولوژی روز به روز در حال بیشتر شدن می باشد.

ایده ی اولیه آن برای نخستین بار در سال ۱۹۹۰ توسط توماس کادل ، یکی از ار کارمندان شرکت هواپیما سازی بوئینگ مطرح شد توماس کادل زمانی که در بوئینگ به کارکنان، برای سرهم کردن کابل‌ها در هواپیما کمک می‌کرد، مفهوم واقعیت افزوده را ابداع کرد.در این زمان، این فناوری را می توان در دو نوع گوشی های هوشمند و عینکهای پوشیدنی معرفی کرد.واقعیت افزوده فست فود

واقعیت افزوده منو غذا

شما میتوانید با اپلیکیشن آیفور منو غذای رستوران خود را هوشمند کنید به این ترتیب که تمام عکس های روی منو غذا با گرفتن اپلیکیشن روی آن تبدیل به فیلم غذا میشود.

هر تصویر و عکسی که روی دیوار رستوران روی دکور منو جعبه پیتزا یا لوگو شرکت میباشد را میتوان به وسیله واقعیت افزوده هوشمند کرد.
واقعیت افزوده رستوران

کلمات کلیدی:واقعیت افزوده رستوران,واقعیت افزوده هوشمند سازی,Ar رستوران,ar fastfood,واقعیت افزوده فست فود,واقعیت افزوده اپلیکیشن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *